ÇERÇEVE ANLAŞMA BİLGİLENDİRME SAYFASI


Ekran, Masaüstü ve Dizüstü Bilgisayar Alım Süreci Hakkında

Üniversitemizin ihtiyaçları kapsamında talep edilen bilgisayarların tedarik  sürecini kolaylaştırmak amacıyla “Ekran, Masaüstü ve Dizüstü Bilgisayar Alımı”  konusunda ihale yöntemi ile toplu satın alım gerçekleştirilecektir. İhale öncesinde  birimlerimizden standart teçhizat arasından tercihlerinin ve ilgili birim bütçe kaynağının belirtilmesi istenmektedir. Talepler Rektörlük onayına sunulacak ve onaylanan talepler için ihale Rektörlük marifetiyle gerçekleştirilecektir.

Bu kapsamda gerçekleştirilecek olan ihale için bölüm/birimlerin taleplerini 19 Haziran 2015 tarihine kadar;  konfigürasyon bilgileri özet tablosunu (“Birim”, “Bütçe Kaynağı” ve “Talep Edilen Adet” bölümlerini) doldurarak Rektörlüğe iletmeleri gerekmektedir.

Tablodaki minimum “konfigürasyon özellikleri” ve Devlet Malzeme Ofisi referanslı ortalama liste fiyatları yer almaktadır. Rekabet koşulları içerisinde özelliklerin daha iyi ve bedelin bu fiyatların altında gerçekleşmesi beklenmektedir.

Sorularınızı cade@metu.edu.tr adresine iletebilirsiniz.

Not: İhale kapsamında (minimum teknik özellikleri ilgili web sayfasında verilmiş olan) standart teçhizattan 2 tip masaüstü bilgisayar, 2 tip dizüstü bilgisayar, 3 tip ekran ve bir adet tümleşik bilgisayar bulunmaktadır.